Για να γινει δεκτη απο την κοινωνια μια ομαδα ανθρωπων,πρεπει να καλυπτει το 1% του πληθυσμου της.

ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΑΣ ΜΙΣΟΥΝ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ
ΠΑΡΑ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΧΤΟΥΝ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ

Σάββατο 13 Ιουνίου 2009

i will attack you..

Ο Πρώτος παν - Ουκρανικός, εθνικοσοσιαλιστών και hool’s, διαγωνισμός ρεαλιστικών μαχών που ονομάζεται "I will attack you!", έλαβε χώρα την 24η Μαΐου, με μεγάλη επιτυχία. Περισσότεροι από 50 μαχητές χωρισμένοι σε πέντε κατηγορίες βάρους, έλαβαν μέρος στον διαγωνισμό. Η διάρκεια της κάθε πυγμαχίας ήταν τέσσερα λεπτά. Ο αριθμός των θεατών ήταν πάνω από 200 άτομα. Ο Roman Zentsov παγκόσμιος πρωταθλητής του free fights και ο Alexey Mazykin, επαγγελματίας πυγμάχος, με συμμετοχή σε δύο Ολυμπιακούς Αγώνες και πρωταθλητής στο WBO Asia Pacific, ήταν οι επίτιμοι επισκέπτες του διαγωνισμού. Οι νικητές πήρανε μετάλλια, εθνικοσοσιαλιστικά βιβλία, cd, μπλούζες, αφίσες και ημερολόγια. Οι μαχητές που πήραν την πρώτη θέση σε κάθε κατηγορία βάρους, μπορούσαν επίσης να κάνουν τατουάζ με το σύμβολο του διαγωνισμού και αυτό χάρη στο κατάστημα Odin Tattoo. Ο διαγωνισμός είχε φανταστική ατμόσφαιρα με την βοήθεια του Brotherhood28 (Ουκρανία) και των White Boys Club (Dynamo Kyiv). White Pride World Wide!